pedicure i manicure warszawa gocławZadbane dłonie i stopy stają się w dzisiejszych czasach nie luksusem zarezerwowanym dla nielicznych, ale standardem. To dlatego zabiegi manicure i pedicure nalezą obecnie do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na rynku. Równie chętnie jak panie, wybierają je panowie. Zadbane dłonie, miękka skóra i piękne paznokcie są niezwykle istotnym elementem wizerunkowym, dlatego wielu moich klientów regularnie zagląda do salonu w poszukiwaniu profesjonalnych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oprócz klasycznego manicure i pedicure, wykonuję: manicure i pedicure japoński oraz manicure i pedicure hybrydowy.

Manicure i pedicure japoński

To zabieg, którego głównym celem jest intensywna regeneracja płytki paznokciowej oraz pełne odżywienie. Manicure japoński powinny wybrać osoby, które borykają się z łamliwymi paznokciami o nierównej powierzchni. Podczas zabiegu wykorzystywane składniki odżywcze preparatów wnikają bezpośrednio w strukturę paznokcia, dzięki czemu odbudowują je i nadają piękny połysk.

Manicure i pedicure hybrydowy

Jest to najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci. Polega na utwardzeniu specjalnego preparatu pod lampą UV. Lakier hybrydowy w przeciwieństwie do zwykłego lakieru utrzymuje się około 3 tygodni. Metoda jest bezpieczna dla paznokci i wygodna – wystarczy co 2-3 tygodnie odświeżyć manicure.

 

Cennik manicure i pedicure

Umów wizytę: tel. 022 402 09 18 / 505 063 293

top