pedicure i manicure warszawa gocławZabiegi manicure i pedicure są obecnie najpopularniejszymi usługami kosmetycznymi, z jakich korzystają zarówno panie jak i panowie. Miękkie, zadbane dłonie oraz wypielęgnowane paznokcie są tak ważnym elementem naszego wizerunku, że wizyta w salonie kosmetycznym stała się już stałym punktem w grafiku wielu moich Klientów. Poza klasycznym pedicure i manicure mój salon kosmetyczny oferuje również inne zabiegi, bardzo popularne w ostatnich latach: manicure japoński, manicure i pedicure hybrydowy, manicure i pedicure striplac.

Manicure i pedicure japoński:
Jest to zabieg, którego celem jest intensywne odżywienie i regeneracja płytki paznokciowej. Polecany jest szczególnie tym osobom, które zmagają się z łamliwymi paznokciami, o nierównej powierzchni. Składniki odżywcze preparatów wnikają w strukturę paznokcia, odbudowując ją i nadając paznokciom piękny połysk.

Manicure i pedicure striplac:
Striplac to stosunkowo nowa metoda manicure i pedicure. Jest ona podobna do zabiegów hybrydowych – wymaga stosowania specjalistycznych lakierów oraz utwardzenia lampą UV. Striplac jest jednak zdrowszy dla paznokci niż techniki hybrydowe, dlatego często wybierają te zabiegi osoby o delikatnych, zniszczonych paznokciach.

 

Cennik manicure i pedicure

Umów wizytę: tel. 022 402 09 18 / 505 063 293

top