Witam Państwa w moim salonie fryzjerskim, mieszczącym się na Warszawskim Gocławiu. Lata doświadczenia utwierdziły mnie w przekonaniu,
że używanie wyłącznie nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm sprawi, że większość Klientów jest ze mną od lat a nowi przychodzą z polecenia.
Dbając o zadowolenie Zarówno tych nowych jak i stałych Klientów, podnoszę kwalifikacje i polepszam jakość świadczonych usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Profesjonalna i miła obsługa sprawi, że czas spędzony w moim salonie fryzjerskim będzie dla Państwa chwilą relaksu, przyjemności i odprężenia.
Poza standardowymi usługami takimi jak strzyżenie czy farbowanie, oferuję także kompleksowe przygotowanie do ważnych w Waszym życiu wydarzeń i uroczystości, takich jak ślub czy przyjęcie urodzinowe.

Kreatywne fryzjerstwo męskie
Zapraszam do mojego salonu fryzjerskiego panów, którzy lubią niebanalne, niecodzienne fryzury. Chętnie zrealizuję Twój ciekawy pomysł na strzyżenie czy farbowanie lub zaproponuję Ci coś od siebie. Fryzjerstwo męskie nie musi być nudne, może być kreatywne!

Cennik usług fryzjerskich

Umów wizytę: tel. 022 402 09 18 / 505 063 293 

top