salon kosmetyczny gocław warszawa
W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów powstał profesjonalny i kompleksowo wyposażony gabinet kosmetyczny. Jego lokalizacja w dzielnicy Gocław w Warszawie daje doskonały dojazd dla wielu klientek i klientów, którzy świadomie dbają o swoją urodę.
Dbam o najwyższą jakość usług, dlatego wybieram tylko cenione na rynku produkty sprawdzonych marek. W skład oferowanych usług wchodzą zabiegi pielęgnacyjne, odżywcze i przeciwzmarszczkowe.
Pracuję na nowoczesnym sprzęcie, który przynosi bardzo dobre efekty, szczególnie po wykonaniu całych serii zabiegów. Dbam nie tylko o przyjemną atmosferę podczas każdej wizyty, ale także priorytetem jest dla mnie pełne bezpieczeństwo. To dlatego mój gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny autoklaw klasy B do skutecznej sterylizacji narzędzi.

Depilacja

Moi klienci mogą także liczyć na skuteczne usunięcie nadmiernego owłosienia przez profesjonalne zabiegi depilacji dla kobiet i mężczyzn. Dzięki zabiegom włosy odrastają dużo słabsze i mniej widoczne, co ma duże znaczenie szczególnie w okresie letnim i wiosennym. W zależności od potrzeb i oczekiwań można wybrać depilację różnych części ciała.

Makijaż permanentny

Ogromną popularnością w moim salonie cieszy się także makijaż permanentny. Posiadam kilkuletnie doświadczenie, bogatą wiedzę teoretyczną oraz stale doskonalone praktyczne umiejętności, dlatego potrafię sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonuję makijaż permanentny oczu, ust oraz brwi, by podkreślić naturalne piękno każdej twarzy.

Cennik usług kosmetycznych

Umów wizytę: tel. 022 402 09 18 / 505 063 293

top